روزها و شب های باحال پاییزی یکی یکی دارن میان و میرن و چه حیف که پاییز داره تموم میشه . نزدیک شدن به آخرای پاییز اما یه انتظار شگفت انگیز با خودش داره ؛ لحظه شماری برای رسیدن به شب یلدا .

شب باحالی که همه دور هم جمع میشیم و دل هامون دوباره به هم نزدیک میشه . چقد خوبه که توی این شب با همه شلوغی هامون و دغدغه هامون میریم پیش بزرگترها ، پدر و مادرها و عزیزامون.

همه اینا رو گفتیم که خبر بدیم ما برای شما یه پیشنهاد باحال و خوب داریم. بچه های ما اینجا توی سایت خرید باحال که محصولات ارگانیک رستا رو می فروشن رفتن خیلی با سلیقه و حوصله چند تا بسته خوب آماده کردن برای شب یلدا . داخلش هم متنوع هست و همه جوره میشه قیمتش رو کم و زیاد کرد. آره گرونی ها و تورم زیاد شده اما خوب شب یلداست دیگه ! سعی کردیم هوای جیب شما رو داشته باشیم و با اینکه کیفیت عالی رو حفظ کنیم اما قیمت رو مناسب و البته کمتر از بازار داشته باشیم.

داخل این جعبه ها همه چی هست ؛ از آجیل مخلوط و آجیل چهار مغز گرفته تا پشمک و میوه خشک و حاجی بادام . انواع شکلات و تخمه هم هست داخلش .

محتویات بسته رو با توجه به مبلغی که دوست دارید پرداخت کنید می تونیم تغییر بدیم.

روی جعبه و داخل جعبه هم اسم برند شما ، شرکت شما و یا حتی برای اونایی که یه سفارش دارند و یه جعبه هم خرید کنند اسمی که می خوان رو حکاکی می کنیم . یعنی این بسته می تونه مثل هدیه هم باشه و شما بدید به کسی که دوسش دارید.

بچه های ما اینجا توی سایت خرید باحال چشمشون به سایته که سفارش شما رو ببینند و گوششون به زنگ تلفنه که اگه خواستید حتی تلفنی سفارش بدید.

تا همین الان البته خیلی ها سفارش دادن و ما رو خوشحال کردند. بیشترشون هم از مطبوعاتی ها و اهل خبر هستند

  راستی تا فراموش نکردیم این خبر رو هم بدیم که بسته ویژه روز مادر و خانم ها هم در حال آماده سازی هست که به زودی روی سایت می زاریم. 

سفارش دهنده ها به ما برای خرید بسته شب یلدا تا حالا این مجموعه های رسانه ای و شرکت های محترم و عزیز هستن:

روزنامه جام جم

روزنامه صبح نو

پایگاه خبری تحلیلی فردا

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز

پایگاه خبری تحلیلی خبر سراسری

شرکت تسمینو

شرکت راش وب

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین

پایگاه خبری تحلیلی خانه فوتبال

پایگاه خبری تحلیلی بازر بورس

پایگاه خبری تحلیلی شماره یک

پایگاه خبری تحلیلی خبر آزاد

پایگاه خبری تحلیلی خبر روز

پایگاه خبری تحلیلی نشان آنلاین

پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه

پایگاه خبری تحلیلی مه‌شو

پایگاه خبری تحلیلی گل کوچیک

پایگاه خبری تحلیلی خوندنی آنلاین

پایگاه خبری تحلیلی پارس نیوز

موسسه فرهنگی هنری شمیم صبح